Boks Bluetooth B303 Black/Silver

  18400

  6 290 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Boks Bluetooth B303 Black/Silver

  Me boksin bluetooth kapsul degjoni muzike kudo qe te ndodheni.

  Boks ne forme kapsule ngjyre e zeze me silver dhe lidhet me cdo paisje bluetooth.

  Boksi shoqerohet me nje fishe per karikimin. Ne pjesen ballore ka nje ekran te vogel.

  Me mikrofon te brendshem.

  Eshte me radio FM.

  Ka butona te ndryshem per ndezjen dhe fikjen, per volumin, per radion, ka nje vend per USB, per kufje, per memory card.

  Portariv dhe mbahet lehtesisht ma ane te dorezes qe ka.

  • Specifikimet
  • Fuqia ne Watt: 5 V
  • Tipi i Baterise: Bateri e Rikarikueshme