Boks Bluetooth Beats Kapsule

Shëno vlerësimin tënd

Boks Bluetooth Beats Kapsule

Boks Bluetooth Beats Kapsule

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Boks Bluetooth Beats Kapsule

Te degjosh muzike nuk ka qene kurre kaq argetuese.

Boks ne forme kapsule i cili lidhet me cdo pajisje bluetooth.

Funksion FM Radio automatike.

Porte USB dhe vend per karte Micro SD

Tingull i qarte dhe cilesor.

Lidhje me fishe mini USB dhe jack 3.5mm.

Karikim i shpejte.
1 karimi i plote zgjat 2 deri 3 ore muzike me volum normal

Lidhje bluetooth deri ne 10 metra largesi.

Buton: ON/OFF, kontroll volumi

Frekuenca 120HZ-18KHZ.

Permasa te vogla,rreth 18 cm gjatesi.

Ngjyra e zeze me drite te kuqe.