Boks Bluetooth Charge 4

21511

2 690 Lekë

3 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Boks me bluetooth porta USB per karikim 

Bateria e rikarikueshme dhe e integruar

Rezistente ndaj ujit. Nje imitim shume i mire i markes origjinale JBL

Bateria 4000mAh mban deri ne 4 ore dhe karikohet me USB

Gjithashtu mund te karikoni telefonin tuaj duke e perdorur boksin si Bateri te Jashtme

Lidheni me telefonin ose tabletin tuaj dhe degjoni muzike me volum kudo qe deshironi

Kapaciteti (mAh) 4000 mAh
Permasat (cm) Gjatesi 21 cm x diameter 9 cm

Më shumë informacion

Boks me bluetooth porta USB per karikim 

Bateria e rikarikueshme dhe e integruar

Rezistente ndaj ujit. Nje imitim shume i mire i markes origjinale JBL

Bateria 4000mAh mban deri ne 4 ore dhe karikohet me USB

Gjithashtu mund te karikoni telefonin tuaj duke e perdorur boksin si Bateri te Jashtme

Lidheni me telefonin ose tabletin tuaj dhe degjoni muzike me volum kudo qe deshironi

Fleta e të dhënave

Kapaciteti (mAh) 4000 mAh
Permasat (cm) Gjatesi 21 cm x diameter 9 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: