Boks Bluetooth Drite Magjike me Prekje KP8000

12421

4 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Boks Bluetooth me sfere "magjike" e cila ndricon dhe ndjen prekjet.

Lidhet me telefonin tuaj nepermjet bluetooth dhe mund te degjoni muzike

Gjithashtu i vendoset USB ose karte Micro SD per te degjuar muzike

Lidhje Bluetooth deri ne 10 metra

Bateri e integruar e rikarikueshme qe zgjat nga 3 der 4 ore muzike (varet nga volumi)
Cilesi shume e larte zeri.

Permasat: 11 x 11 x 21 cm

Garancia 1 muaj

Më shumë informacion

Boks Bluetooth me sfere "magjike" e cila ndricon dhe ndjen prekjet.

Lidhet me telefonin tuaj nepermjet bluetooth dhe mund te degjoni muzike

Gjithashtu i vendoset USB ose karte Micro SD per te degjuar muzike

Lidhje Bluetooth deri ne 10 metra

Bateri e integruar e rikarikueshme qe zgjat nga 3 der 4 ore muzike (varet nga volumi)
Cilesi shume e larte zeri.

Permasat: 11 x 11 x 21 cm

Fleta e të dhënave

Garancia 1 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: