Boks Bluetooth Kapsule Large me Drita ngjyre Gri

  3 290 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Boks Bluetooth Kapsule Large me Drita ngjyre Gri

  Me boksin bluetooth kapsul degjoni muzike kudo qe te ndodheni.

  Boks ne forme kapsule ngjyre gri dhe lidhet me cdo paisje bluetooth.

  Ndricon gjate kohes qe punon, me mikrofon te brendshem.

  Boksi shoqerohet me nje fishe per karikimin.

  Eshte me radio FM.

  Mban deri ne 5 ore pune me nje cikel karikimi.

  Ka dy butona per volumin, nje vend per USB, per kufje, per memory card.

  Me boksin ju mund te realizoni edhe nje mini konference me miqte apo familjaret tuaj permes telefonit.

  • Specifikimet
  • Kohezgjatja e baterise: 5 ore
  • Tipi i Baterise: Bateri e Rikarikueshme