Boks Bluetooth Maxell V3.0 MXSP-BT01 Pink

Shëno vlerësimin tënd

Boks Bluetooth Maxell V3.0 MXSP-BT01 Pink

Boks Bluetooth Maxell V3.0 MXSP-BT01 Pink

ALB0695

2 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Boks Bluetooth Maxell V3.0 MXSP-BT01 Pink

Mund tju duket i vogel por ky boks bluetooth do ju befasoje dhe argetoje njekohesisht.

Me permasa te vogla per tu marre kudo me vete.

Mund ta lidhni me mp3/mp4, tablet smarthone etj.

Lidhje bluetooth deri ne 10 metra largesi.

Output: 2W

Operativ pa fisha deri ne 11 ore.

Bateria karikohet per 2.5 ore.

I pershtatshem edhe per biseda telefonike fale mikrofonit te integruar.

Bluetooth: 3.0

Permasat: 60 x 65 x 65 mm

Lidhje me fishe USB.

Ngjyra pink.