Boks Bluetooth me funskion Bateri e Jashtme A4TECH BTS-03

Shëno vlerësimin tënd

Boks Bluetooth me funskion Bateri e Jashtme A4TECH BTS-03

Boks Bluetooth me funskion Bateri e Jashtme A4TECH BTS-03

  • Garanci ne cilesi

VD0002

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Boks Portativ Bleutooth te cilen mund ta perdorni dhe si Bateri te Jashtme per te karikur Telefonin tuaj.
Bateri e rikarikueshme 2000mAh
Porte USB per te karikuar telefonin
Fquia e boksit: 3W
Ngjyra e bardhe
Permasat: 5.6*5.6*5.7cm

  • Specifikimet
  • Marka: A4TECH
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi