Boks Bluetooth me Uje Kercyes KS03

12412

4 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Boks bluetooth me fuqi 3W
Dizajn i vecante me sensor te ndricuar qe reagojne ndaj tingujve.
Uji brenda bokse kercen duke ndjekur ritmin e muzikes.
Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj per te degjuar muzike.
Gjithashtu ka vend per te vendosur USB dhe karte Mikro SD per te degjuar muzike
Bateri e integruar e rikarikueshme qe zgjat nga 3 der 4 ore muzike (varet nga volumi)
Cilesi shume e larte zeri.
Permasat: 17 x 10 x 6 cm

Garancia 1 muaj

Më shumë informacion

Boks bluetooth me fuqi 3W
Dizajn i vecante me sensor te ndricuar qe reagojne ndaj tingujve.
Uji brenda bokse kercen duke ndjekur ritmin e muzikes.
Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj per te degjuar muzike.
Gjithashtu ka vend per te vendosur USB dhe karte Mikro SD per te degjuar muzike
Bateri e integruar e rikarikueshme qe zgjat nga 3 der 4 ore muzike (varet nga volumi)
Cilesi shume e larte zeri.
Permasat: 17 x 10 x 6 cm

Fleta e të dhënave

Garancia 1 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: