Boks Bluetooth OMEGA V3.0 OG47 Orange

8020

1 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Boks Bluetooth OMEGA V3.0 OG47 Orange

Boks bluetooth portativ me permasa te vogla.

Mund ta lidhni me mp3/mp4, tablet smarthone etj.

Radio FM.

Operativ pa fisha deri ne 5 ore.

Bateria karikohet per 2 ore.

Porte per karte microSD.

I pershtatshem edhe per biseda telefonike fale mikrofonit te integruar.

Bluetooth: 3.0

Permasat: 60 x 60 x 50 mm

Ne paketim do gjeni fishen USB / microUSB dhe jack 3.5mm.

Ngjyra portokalli.

Më shumë informacion

Boks Bluetooth OMEGA V3.0 OG47 Orange

Boks bluetooth portativ me permasa te vogla.

Mund ta lidhni me mp3/mp4, tablet smarthone etj.

Radio FM.

Operativ pa fisha deri ne 5 ore.

Bateria karikohet per 2 ore.

Porte per karte microSD.

I pershtatshem edhe per biseda telefonike fale mikrofonit te integruar.

Bluetooth: 3.0

Permasat: 60 x 60 x 50 mm

Ne paketim do gjeni fishen USB / microUSB dhe jack 3.5mm.

Ngjyra portokalli.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: