Boks bluetooth Plantronics K100/R

286

6 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Boks bluetooth Plantronics K100/R

- Fale dizajnit te tij dhe cilesise se zerit, ky eshte boksi me i mire bluetooth per makinen tuaj.

- Nepermjet ketij boksi ju lidheni me telefonin dhe flisni edhe gjate ngarjes se makines me nje audio shume cilesore. 

- Fiksohet lehtesisht ne makine nepermjet aksesoreve qe ka dhe mban deri ne 17 ore bisede dhe mbi 15 dite stand-by. 

- Ju mund te merni telefonatat nepermjet bokseve te makines tuaj sepse kufjet lidhen me radion, duhet thjesht te kerkoni kanalin.

- Lidhje wireless deri ne 10 metra.

- Kontroll volumi.

- Buton On / Off.

- Ngjyra e zeze.

 

 

Më shumë informacion

Boks bluetooth Plantronics K100/R

- Fale dizajnit te tij dhe cilesise se zerit, ky eshte boksi me i mire bluetooth per makinen tuaj.

- Nepermjet ketij boksi ju lidheni me telefonin dhe flisni edhe gjate ngarjes se makines me nje audio shume cilesore. 

- Fiksohet lehtesisht ne makine nepermjet aksesoreve qe ka dhe mban deri ne 17 ore bisede dhe mbi 15 dite stand-by. 

- Ju mund te merni telefonatat nepermjet bokseve te makines tuaj sepse kufjet lidhen me radion, duhet thjesht te kerkoni kanalin.

- Lidhje wireless deri ne 10 metra.

- Kontroll volumi.

- Buton On / Off.

- Ngjyra e zeze.

 

 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: