Boks Bluetooth Sport HY-BT23 White

Shëno vlerësimin tënd

Boks Bluetooth Sport HY-BT23 White

Boks Bluetooth Sport HY-BT23 White

EP0241

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Boks Bluetooth Sport HY-BT23 White

Te degjosh muzike nuk ka qene kurre kaq argetuese.

Boks V 2.0 ne forme disku i cili lidhet me cdo pajisje bluetooth.

Fuqia 3W.

Funksion FM Radio automatike.

Punon pa fisha deri ne 3.5 ore.

Lidhje me fishe mini USB per ta karikuar.

Porte USB dhe jack 3.5 mm.

Bateri 500mAh, karikim i shpejte brenda 2 oreve.

Lidhje bluetooth deri ne 10 metra largesi.

Lexon karta TF.

Mikrofon i integruar per tju pergjigjur telefonatave pa perdorur fisha.

Buton: ON/OFF, kontroll volumi, play, pause, answer phone call.

Frekuenca 280HZ-16KHZ.

Permasa te vogla: 93 x 84 x 46 mm.

I pajisur me nje kapese per ta mberthyer ne trup gjate levizjes.

Ngjyra e bardhe.