Boks Bluetooth Top Baseballi 3W

12936

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Boks bluetooth ne formen dhe permasat e nje topi Baseballi
Ne pamje te pare do ju duket si nje top baseballi por duke ndezur dhe duke bere lidhjen me nje Telefon ose Tablet me Bluetooth ju mund te degjoni muzike me cilesie shume te mire audio dhe volum te larte.
Bateri e brendshme e rikarikueshme me kapacitet 600mAh
- Bateria zgjat deri ne 2-3 ore muzike (ne varesi te volumit)
Gjithashtu ka dhe mikrofon te integruar per t'u pergjigjigjur telefonatave.

Material imitim lekure qe te jep ndjesin e nje topi baseballi.

Diameter 7.5 cm

Garancia 1 muaj

Më shumë informacion

Boks bluetooth ne formen dhe permasat e nje topi Baseballi
Ne pamje te pare do ju duket si nje top baseballi por duke ndezur dhe duke bere lidhjen me nje Telefon ose Tablet me Bluetooth ju mund te degjoni muzike me cilesie shume te mire audio dhe volum te larte.
Bateri e brendshme e rikarikueshme me kapacitet 600mAh
- Bateria zgjat deri ne 2-3 ore muzike (ne varesi te volumit)
Gjithashtu ka dhe mikrofon te integruar per t'u pergjigjigjur telefonatave.

Material imitim lekure qe te jep ndjesin e nje topi baseballi.

Diameter 7.5 cm

Fleta e të dhënave

Garancia 1 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: