C1s Kufje Bluetooth

Shëno vlerësimin tënd

C1s Kufje Bluetooth

C1s Kufje Bluetooth

  • Garanci ne cilesi

CM0282

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

C1s Kufje Bluetooth

Nje kufje me cilesi maksimale zeri e pershtatshme per te gjithe ju qe jeni te zene me pune ose udhetoni shume.

Me 250 ore standby kjo kufje model C1S, qendron ne vesh dhe lidhet me iphone apo samsung.

Redukton e maksimum zhurmen e jashtme ne momentin qe ju flisni ne telefon.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Permasa: 1/2, 10.0 * 10.0 * 10.0 ( cm )
  • Me sa pajisje lidhet: Me 1 Telefon/Tablet
  • Funksioni: Per telefonata + muzike
  • Kompatibel: Me te gjithe
  • Pozicionimi: Brenda veshit
  • Koha standby: 250 ore