Cante Krahu per Tablet 11.6" Trust Carry Bag

14979

3 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Cante Universale per tablet ose iPad
Me rrip te rregullueshem i cili siguron rehati
Permasat 29 x 21.1 cm bejne te mundur qe te futen te gjithe tabletet deri ne 11.6"
- 4 ndarje ekstra me zinxhir per te mbajtur telefonin, karikuesin, portofolin, dokumentat etj.

Material shume rezistent