Cante Kundra Ujit per Smartphone Big Hero 6

Add to wishlist

Cante Kundra Ujit per Smartphone Hermetike Shiko te zmadhuar

CM0211BH6

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Cante Kundra Ujit per Smartphone me mbyllje Hermetike

Cante plastike e tejdukshme kundra ujit.

Pershtatet per cdo smartphone.

Mbyllje hermetike dhe lidhese per tu mbajtur ne qafe.

Permasat 18 x 10 cm.