Cante per Tablet 7,85" Wall Street Collection black

11920

2 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Cante Tableti me stil dhe elegance per tablet nga 7" deri 8"

Mund te perdoret dhe si dosje dokumentash

Permasat e brendshme: 15mm (W) x 22.3mm (H)
Permasat e jashtme: 180mm x 30mm x 247mm (W x D x H)
Materiali: Lekure Ekologjike
Pesha: 0.38kg

Më shumë informacion

Cante Tableti me stil dhe elegance per tablet nga 7" deri 8"

Mund te perdoret dhe si dosje dokumentash

Permasat e brendshme: 15mm (W) x 22.3mm (H)
Permasat e jashtme: 180mm x 30mm x 247mm (W x D x H)
Materiali: Lekure Ekologjike
Pesha: 0.38kg

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: