Cante per Tablet Platinet 10,1" Wall Street Collection Black

Shëno vlerësimin tënd

Cante per Tablet Platinet 10,1" Wall Street Collection Black

Cante per Tablet Platinet 10,1" Wall Street Collection Black

  • Garanci ne cilesi

ALB1100

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Cante per tablet fine e perbere prej lekure Ekologjike shume rezistente
Per tablet me permasa nga 9" deri 10.1"
Disa xhepa per te mbajtur dokumenta dhe kartevizita
Per dokumenta deri ne format A5
Mbajtesja e tabletit mund te hiqet komplet nga canta per prakticitet, ose canta mund te perdoret si stende per tabletin gjate kohes qe shikoni video

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi