Cante Smartphon Krahu, Platinet Sportive

  6639

  990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante Sportive Platinet per Smartphone Green

  Cante dhe kase per telefona deri ne 5".

  Vendoset tek krahu duke ju mundesuar te kryeni aktivitetet tuaja pa u shqetesuar nga telefoni.

  Mbrojtese speciale trasparente per ekranin qe ju mundeson perdorimin e telefonit.

  Hapsire per te vendosur fishat qe ju nevojiten.

  Permasat: 44.5 x 13.7 x 1 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet