Cante Tableti Platinet Hong Kong Grey

8192

2 090 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Cante Tableti Platinet Hong Kong Grey

Cante per tablet 8" ne format dosje.

Material lekure ekologjike qe nuk lejon tabletin te rreshkase.

Mund ta poziciononi si kornize per me shume prakticitet. 

Permasat e cantes: 248x155 mm

Ngjyra portokalli dhe gri.

Më shumë informacion

Cante Tableti Platinet Hong Kong Grey

Cante per tablet 8" ne format dosje.

Material lekure ekologjike qe nuk lejon tabletin te rreshkase.

Mund ta poziciononi si kornize per me shume prakticitet. 

Permasat e cantes: 248x155 mm

Ngjyra portokalli dhe gri.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: