Cante Tableti Platinet Nature Tree Green

8177

2 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Cante Tableti Platinet Nature Tree Green

Cante per tablet 9.7"-10.1" ne format dosje.

Material lekure ekologjike qe nuk lejon tabletin te rreshkase.

Mund ta poziciononi si kornize per me shume prakticitet. 

Permasat e cantes: 258x175 mm

Ngjyra jeshile.

Më shumë informacion

Cante Tableti Platinet Nature Tree Green

Cante per tablet 9.7"-10.1" ne format dosje.

Material lekure ekologjike qe nuk lejon tabletin te rreshkase.

Mund ta poziciononi si kornize per me shume prakticitet. 

Permasat e cantes: 258x175 mm

Ngjyra jeshile.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: