Cante tableti PLATINET Oxford 41756

5368

2 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Cante tableti PLATINET Oxford 41756

Cante krahu per tablet 10.1"

Material rezistent najlon dhe lekure ekologjike.

Nje ndarje e brendshme kryesore e cila mbyllet me kapakun e cantes.

Xhep dytesor tek pjesa e brendshme qe permban ndarje te vogla per te organizuar gjithcka.

Xhep tjeter tek pjesa e pasme e cantes.

Rripi eshte i ndryshueshem ne gjatesi.

Permasat e cantes: 36 * 32 * 10cm

Ngjyra si ne foto