Celular Nokia 105

 • 1 muaj garanci

3 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Celular shume praktik dhe rezistent. Me te mund te kryeni funksionet baze qe ju nevojiten nga nje telefon.
Bateria zgjat shume, deri ne 13 ore kohe bisede dhe 840 ore stanby
me 1 karte SIM dhe rrjet 2G.
Ekran me ngjyra me madhesi 1.45"
Opsione te tjera: Drite flesh per naten, ore dixhitale, makine llogaritese, kalendar, lojra

 • Specifikimet
 • Marka: Nokia
 • Garancia: 1 muaj
 • Permasa e Ekranit (inch): 1.45"
 • Rezolucioni: 128 x 128 pixels
 • Sistemi Operativ: i thjeshte
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 8 MB, 500 kontakte
 • RAM: 384 kB
 • Procesori CPU: NA
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: Nuk ka
 • Kapaciteti i Baterise: 800 mAh
 • Pesha: 70 g
 • Networking: 2G
 • Teknologjia e Ekranit: TFT
 • Permasat (cm): 10.7 x 4.48 x 1.43