Celular VKWorld Stone V3S

 • 1 muaj garanci

18428

4 490 Lekë

4 990 Lekë

-500 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Celular VKWorld Stone V3S

Nje celular i markes Stone model V3S, versioni me i ri i hedhur ne treg

Nje model i pershtatshem per njerez ne moshe te thyer apo femije, per shkak te formatit te thjeshte ne perdorim.

Telefoni eshte me nje strukture te tille qe eshte rezistent ndaj ujit, pluhurave apo goditjeve.

Me dy karta sim dhe dy numra IMEI

Me bateri 2200mAh qe mban deri ne 36 ore perdorim dhe mbi 30 dit standby

Rezolucioni i videos 320*240 dhe kamera 0.3MP

Vjen ne tre ngjyra e zeze, blu dhe portokalli

 • Specifikimet
 • Garancia: 1 muaj
 • Rezolucioni: 320*240
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Shpejtesia e Procesorit: SPRD 6531D
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 0.3 MP
 • Kapaciteti i Baterise: Kapaciteti i Baterise: 2200 mAh
 • Madhesia e Ekranit: 2.4"
 • Modeli i Telefonit: Stone
 • Memoria e Telefonit: 32MB