CyberPower Bateri e Jashtme 5200mAh

17881

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

CyberPower Bateri e Jashtme 5200mAh

Bateri e Jashtme portative e markes CyberPower e nevojshme ne perditshmeri per te karikuar telefonin apo pajisjet e tjera elektronike si kufje bluetooth, MP3 etj.
Kapaciteti i baterise eshte 5200mAh dhe mund te karikoi nje telefon me bateri normale (2000mAh) deri ne 2.5 here te plota.
Bateria mund te qendroje deri ne 1 muaj stanby e karikuar dhe mund ta perdorni kur te doni.

Me nje drite LED per t'ju ndihmuar te shikoni ne erresire dhe gjithashtu 4 drita te vogla LED te cilat tregojne nivelin e baterise.

Pervec portes dalese USB nepermjet te ciles mund te karikoni cdo Telefon, ka te perfshire dalje Micro USB dhe adaptor per te karikuar iPhone 4S

Marka Cyberpower
Garancia 6 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Porta USB 1 Porte USB 2.1 Amper
Kapaciteti (mAh) 5200 mAh

Më shumë informacion

CyberPower Bateri e Jashtme 5200mAh

Bateri e Jashtme portative e markes CyberPower e nevojshme ne perditshmeri per te karikuar telefonin apo pajisjet e tjera elektronike si kufje bluetooth, MP3 etj.
Kapaciteti i baterise eshte 5200mAh dhe mund te karikoi nje telefon me bateri normale (2000mAh) deri ne 2.5 here te plota.
Bateria mund te qendroje deri ne 1 muaj stanby e karikuar dhe mund ta perdorni kur te doni.

Me nje drite LED per t'ju ndihmuar te shikoni ne erresire dhe gjithashtu 4 drita te vogla LED te cilat tregojne nivelin e baterise.

Pervec portes dalese USB nepermjet te ciles mund te karikoni cdo Telefon, ka te perfshire dalje Micro USB dhe adaptor per te karikuar iPhone 4S

Fleta e të dhënave

Marka Cyberpower
Garancia 6 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Porta USB 1 Porte USB 2.1 Amper
Kapaciteti (mAh) 5200 mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: