Doogee Shoot 2 1GB RAM / 8GB ROM

 • 3 muaj garanci
 • Servis i Garantuar

11 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Doogee Shoot 2, Telefoni me kamer te dyfishte per fotografi mahnitese!
Kamera e dyfishte paresore 5MP+5MP me zoom dixhital 8x per duper fotografi dhe gjithashtu kamera selfie 5MP
Ekran me cilesi HD 5.0" dhe permban sensor per hapjen e telefonit nepermjet shenjes se gishtit
Me sistemin operativ me te ri Android 7.0
Procesor QuadCore 1.5GHz dhe 1GB RAM mundesojne performance te larte
Gjithatu 8GB memorje per aplikacione, fotografi, video.
Bateri me kapacitet 3360mAh per te punuar disa ore me Smartfonin dhe dhjetra ore standby.

 • Specifikimet
 • Marka: Doogee
 • Garancia: 3 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android 7.0 Nougat
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 8 GB
 • RAM: RAM 1 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
 • Kamera Kryesore: 5MP + 5MP
 • Kamera Ballore: 5MP
 • Kapaciteti i Baterise: 3360mAh
 • Networking: 2G/3G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS