Doogee Shoot 2 2GB RAM / 16GB ROM

18817

14 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Doogee Shoot 2, Telefoni me kamer te dyfishte per fotografi mahnitese!
Kamera e dyfishte paresore 5MP+5MP me zoom dixhital 8x per duper fotografi dhe gjithashtu kamera selfie 5MP
Ekran me cilesi HD 5.0" dhe permban sensor per hapjen e telefonit nepermjet shenjes se gishtit
Me sistemin operativ me te ri Android 7.0
Procesor QuadCore 1.5GHz dhe 2GB RAM mundesojne performance te shkelqyer.
Gjithatu 16GB memorje per aplikacione, fotografi, video dhe me shume.
Bateri me kapacitet 3360mAh per te punuar disa ore me Smartfonin dhe dhjetra ore standby.

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
Kamera Kryesore 5MP + 5MP
Kamera Ballore 5MP
Kapaciteti i Baterise 3360mAh
Networking 2G/3G
Teknologjia e Ekranit IPS

Më shumë informacion

Doogee Shoot 2, Telefoni me kamer te dyfishte per fotografi mahnitese!
Kamera e dyfishte paresore 5MP+5MP me zoom dixhital 8x per duper fotografi dhe gjithashtu kamera selfie 5MP
Ekran me cilesi HD 5.0" dhe permban sensor per hapjen e telefonit nepermjet shenjes se gishtit
Me sistemin operativ me te ri Android 7.0
Procesor QuadCore 1.5GHz dhe 2GB RAM mundesojne performance te shkelqyer.
Gjithatu 16GB memorje per aplikacione, fotografi, video dhe me shume.
Bateri me kapacitet 3360mAh per te punuar disa ore me Smartfonin dhe dhjetra ore standby.

Fleta e të dhënave

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
Kamera Kryesore 5MP + 5MP
Kamera Ballore 5MP
Kapaciteti i Baterise 3360mAh
Networking 2G/3G
Teknologjia e Ekranit IPS

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: