Doogee X30 3G Smartphone

20750

10 890 Lekë

11 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me 4 kamera per foto te shkelqyera, hedhur ne treg ne mesin e vitit 2017
Kamera selfie e dyfishte 5MP+5MP dhe kamera kryesore e dyfishte 8MP+5MP (software 8MP)
Ekrani me madhesi 5.5" i harkuar 2.5D IPS me cilesi HD, i rrethuar nga trup metalik.
Sistemi me i ri Andorid 7.0 dhe procesor QuadCore 1.3GHZ
2GB RAM dhe 16GB memorje, te mjaftueshme per te perodur dhjetra aplikacione apo ruajtur fotografi dhe dokumenta
Rrjeti 2G dhe 3G

Bashke me telefonin DHURATE kase mbrojtese e gomuar dhe qese mbrojtese per xhamin

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 5.5" 2.5D Arc Screen, IPS
Rezolucioni 1280 x 720 (HD 720)
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore 8.0MP + 8.0MP
Kamera Ballore 5.0MP + 5.0MP
Kapaciteti i Baterise 3360mAh
Permasa 15.45 x 7.69 x 0.98 cm
Networking 2G/3G
Teknologjia e Ekranit IPS
Rekomandim Home Po

Më shumë informacion

Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me 4 kamera per foto te shkelqyera, hedhur ne treg ne mesin e vitit 2017
Kamera selfie e dyfishte 5MP+5MP dhe kamera kryesore e dyfishte 8MP+5MP (software 8MP)
Ekrani me madhesi 5.5" i harkuar 2.5D IPS me cilesi HD, i rrethuar nga trup metalik.
Sistemi me i ri Andorid 7.0 dhe procesor QuadCore 1.3GHZ
2GB RAM dhe 16GB memorje, te mjaftueshme per te perodur dhjetra aplikacione apo ruajtur fotografi dhe dokumenta
Rrjeti 2G dhe 3G

Bashke me telefonin DHURATE kase mbrojtese e gomuar dhe qese mbrojtese per xhamin

Fleta e të dhënave

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 5.5" 2.5D Arc Screen, IPS
Rezolucioni 1280 x 720 (HD 720)
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore 8.0MP + 8.0MP
Kamera Ballore 5.0MP + 5.0MP
Kapaciteti i Baterise 3360mAh
Permasa 15.45 x 7.69 x 0.98 cm
Networking 2G/3G
Teknologjia e Ekranit IPS
Rekomandim Home Po

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: