Doogee X9 Mini Dual SIM

 • 3 muaj garanci

16641

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

DHURATE Kase e gomuar + mbrojtese xhami

Telefon me 2 karta SIM (micro SIM)

Opsioni "Fingerprint" hapje nepermjet shenjes se gishtit
Rrjetet: 3G/2G
Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 Pixles
Procesori: MTK6580 Quad-Core 1.5GHz
Sistemi Operativ: Android v6.0 Marshmallow (sistemi me i ri Android)
RAM: 1GB
Memorja e brendshme: 8GB
Pranon karte memorje Micro SD deri ne 64GB (nuk perfshihet ne cmimi)
Kamera paresore: 5MP (software 8MP) me drite flesh LED
Kamera dytesore/selfie: 5MP (software 8MP) me drite flesh LED
Kapaciteti i baterise: 2000mAh
- Kohe bisede telefonike: 3-4 ore
Opsione te tjera:
- Bluetooth version 4.0
- FM Radio
- OTG, OTA
- Sensor Graviteti dhe Sensor i Levizjes
- WiFi
Permasat: 14.50 x 7.28 x 0.88 cm
Pesha: 01.165 kg

 • Specifikimet
 • Marka: Doogee
 • Garancia: 3 muaj
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 8 GB
 • RAM: RAM 1 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 5 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP