Doogee Y6 Max 3D Fablet

18818

20 990 Lekë

22 990 Lekë

Add to wishlist

Doogee Y6 Max, kinema portative 3D ne Smartfon me madhesi ekrani 6.5" dhe rezolucion Full HD.
Kasa e telefonit eshte e perbere teresisht prej metali duke siguruar rezistence ndaj goditjeve dhe gjithashtu per mbrojtjen e telefonit do te keni dhurate nje mbrojtese te gomuar.
Procesor i fuqishem OctaCore 1.5GHz dhe 3GB RAM plotesojne nevojat e perdoruesit per te pare video, luajtur lojra dhe shume veprime te tjera njekohesisht.
Bateri me kapacitet 4300mAh me opsionin Fast Charger per karikim te shpejte 5V/2A

http://des.gearbest.com/uploads/pdm-desc-pic/Electronic/image/2017/01/10/1484013999706168.jpeg

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 6.5"
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 4300mAh
Modeli i Telefonit Doogee
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 17.3 x 8.9 x 0.9
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Doogee Y6 Max, kinema portative 3D ne Smartfon me madhesi ekrani 6.5" dhe rezolucion Full HD.
Kasa e telefonit eshte e perbere teresisht prej metali duke siguruar rezistence ndaj goditjeve dhe gjithashtu per mbrojtjen e telefonit do te keni dhurate nje mbrojtese te gomuar.
Procesor i fuqishem OctaCore 1.5GHz dhe 3GB RAM plotesojne nevojat e perdoruesit per te pare video, luajtur lojra dhe shume veprime te tjera njekohesisht.
Bateri me kapacitet 4300mAh me opsionin Fast Charger per karikim te shpejte 5V/2A

http://des.gearbest.com/uploads/pdm-desc-pic/Electronic/image/2017/01/10/1484013999706168.jpeg

Fleta e të dhënave

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 6.5"
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 4300mAh
Modeli i Telefonit Doogee
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 17.3 x 8.9 x 0.9

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: