Doogee Y6 Max Silver 4G Phablet

17725

19 490 Lekë

21 990 Lekë

Add to wishlist

Doogee Y6 Max Silver 4G Phablet

Telefon apo Tablet? Fableti Doogee Y6 Max eshte nje e ndermjetme midis te dyjave. Ekran i madh 6.5" Full HD (16.5cm diagonal) sherben per te pare video, lexuar libra e shume aktivitete te tjera pa ju lodhur syte. Bateri me kapacitet 4300mAh dhe opsioni fast charger bejne te mundur te perdorni Y6 Max per disa ore rresht me 1 karikim te plote dhe mund ta karikoni serish shume shpejt. Me 2 kamera cilesore 13MP Smasung dhe 5MP.
Y6 Max permban nje nga procesoret me te shpejte ne menyre qe te beni cdo veprim pa pritur asnje sekond me shume. Suport per internet 4G+ me shpejtesi deri ne 300Mbps. Opsion per njohjen e shenjes se gishtit vetem me 1 prekje. 3GB RAM dhe 32GB memorje

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 4300mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Doogee Y6 Max Silver 4G Phablet

Telefon apo Tablet? Fableti Doogee Y6 Max eshte nje e ndermjetme midis te dyjave. Ekran i madh 6.5" Full HD (16.5cm diagonal) sherben per te pare video, lexuar libra e shume aktivitete te tjera pa ju lodhur syte. Bateri me kapacitet 4300mAh dhe opsioni fast charger bejne te mundur te perdorni Y6 Max per disa ore rresht me 1 karikim te plote dhe mund ta karikoni serish shume shpejt. Me 2 kamera cilesore 13MP Smasung dhe 5MP.
Y6 Max permban nje nga procesoret me te shpejte ne menyre qe te beni cdo veprim pa pritur asnje sekond me shume. Suport per internet 4G+ me shpejtesi deri ne 300Mbps. Opsion per njohjen e shenjes se gishtit vetem me 1 prekje. 3GB RAM dhe 32GB memorje

Fleta e të dhënave

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 4300mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: