Doogee Y6 Max Silver 4G Phablet

 • 3 muaj garanci
 • Servis i Garantuar

17725

25 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Doogee Y6 Max Silver 4G Phablet

Telefon apo Tablet? Fableti Doogee Y6 Max eshte nje e ndermjetme midis te dyjave. Ekran i madh 6.5" Full HD (16.5cm diagonal) sherben per te pare video, lexuar libra e shume aktivitete te tjera pa ju lodhur syte. Bateri me kapacitet 4300mAh dhe opsioni fast charger bejne te mundur te perdorni Y6 Max per disa ore rresht me 1 karikim te plote dhe mund ta karikoni serish shume shpejt. Me 2 kamera cilesore 13MP Smasung dhe 5MP.
Y6 Max permban nje nga procesoret me te shpejte ne menyre qe te beni cdo veprim pa pritur asnje sekond me shume. Suport per internet 4G+ me shpejtesi deri ne 300Mbps. Opsion per njohjen e shenjes se gishtit vetem me 1 prekje. 3GB RAM dhe 32GB memorje

 • Specifikimet
 • Marka: Doogee
 • Garancia: 3 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1920x1080
 • Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 32 GB
 • RAM: RAM 3 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Octa Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 4300mAh
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS