Doogee Y6 Piano Black 4G+

Shëno vlerësimin tënd

Doogee Y6 Piano Black 4G+

Doogee Y6 Piano Black 4G+

 • 3 muaj garanci
 • Servis i Garantuar

ART0065

26 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Doogee Y6 Piano Black 4G+

Dizajn unik, i perkryer ne cdo detaj. Ngjyra e vecant e zeze piano Black dhe perberje alumini. Ekran i madh 5.5" HD i garantuar ne cilesi nga SHARP, i harkuar 2.5D. Memorje 64GB, RAM 4GB dhe procesor i fuqishem Octa Core 1.5GHz ju mundesojne shkarkimin e qindra aplikacioneve dhe perdorimin e shume prej tyre njeheresh, pa ndikuar ne performancen e telefonit.
Dy kamera me flesh per foto perfekte edhe ne erresire. Njohje e shenjes se gishterinjve. Suport per internet 4G+ me shpejtesi deri ne 300Mbps.

 • Specifikimet
 • Marka: Doogee
 • Garancia: 3 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 5.1"-6"
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 64 GB
 • RAM: RAM 4 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Octa Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 8 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 3200mAh
 • Networking: 4G+
 • Teknologjia e Ekranit: IPS
 • Permasat (cm): 15.42 x 7.75 x 0.85