Fishe Karikimi Blue Zipper 2ne1 per Android & iPhone

KZ0143

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kabell karikimi me hyrje USB dhe dalje Micro USB/Andorid dhe karikues iPhone 5/6

Ne fore zinxhiri i cili ulet dhe ngrihet sipas deshires.

Ngjyra blu