Fishe karikimi LINE 2m per iPhone/iPad

Shëno vlerësimin tënd

Fishe karikimi LINE 2m per iPhone/iPad

Fishe karikimi LINE 2m per iPhone/iPad

  Add to wishlist

  Fishe karikimi LINE 2m per iPhone/iPad Shiko te zmadhuar

  KZ0170

  890 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Fishe per karikim LINE per iPhone 5 ose 6 dhe iPad

  Karikim i shpejte dhe i sigurt.

  Gjatesia 2 metra.

  Ngjyra e bardhe.

  • Specifikimet
  • Tipi i Karikuesit: iPhone/iPad
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha