Fishe Karikimi Omega Android/Micro USB e Zeze

Shëno vlerësimin tënd

Fishe Karikimi Omega Android/Micro USB e Zeze

Fishe Karikimi Omega Android/Micro USB e Zeze

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Fishe Karikimi Omega Android/Micro USB e Zeze Shiko te zmadhuar

ALB1088BK

590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kabllo USB 2.0-microUSB.

Pershtatet per cdo pajisje me porte microUSB.

Gjatesia 1 meter.

Ngjyra e zeze

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Karikuesit: Android/Micro USB
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha