Fishe Karikimi per Android 1m Omega Lekure 2.4A

Shëno vlerësimin tënd

Fishe Karikimi per Android 1m Omega Lekure 2.4A

Fishe Karikimi per Android 1m Omega Lekure 2.4A

  • Garanci ne cilesi

1 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Fishe Karikimi universale USB per produktet si Telefona, tablet, kamera dixhitale te cilat kane porta Micro USB.
I forte, fleksibel dhe i perbere prej lekure ekologjike e cila nuk lejon qe kabulli te demtohet
Karikim dhe transferim te dhenash
Gjatesia: 1m
Amperazhi maksimal: 2,4A

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Karikuesit: Android/Micro USB
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha