Fishe Karikimi per Android/Micro USB 1.5m Omega

Shëno vlerësimin tënd

Fishe Karikimi per Android/Micro USB 1.5m Omega

Fishe Karikimi per Android/Micro USB 1.5m Omega

  • Garanci ne cilesi

690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kabllo USB 2.0 - micro USB.

Pershtatet per cdo pajisje me porte micro USB.

Gjatesia 1.5 metra.

Ngjyra e zeze ose blu

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Karikuesit: Android/Micro USB
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha