Fishe Karikimi per Android/Micro USB 1m Omega Flat

Shëno vlerësimin tënd

Fishe Karikimi per Android/Micro USB 1m Omega Flat

Fishe Karikimi per Android/Micro USB 1m Omega Flat

  • Garanci ne cilesi

590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kabllo USB 2.0-microUSB.

Fishe Karikimi universale USB per produktet Android dhe me nderfaqe Micro USB.
I forte dhe fleksibel

Gjatesia: 1m 

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Karikuesit: Android/Micro USB
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha