Fishe Karikimi per Android/Micro USB 1m Platinet Braided

Shëno vlerësimin tënd

Fishe Karikimi per Android/Micro USB 1m Platinet Braided

Fishe Karikimi per Android/Micro USB 1m Platinet Braided

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Fishe Karikimi per Android/Micro 1m Platinet Braided Shiko te zmadhuar

ALB1091

590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kabllo USB 2.0-microUSB.

Fishe Karikimi universale USB per produktet Android dhe me nderfaqe Micro USB.
I forte dhe fleksibel

Gjatesia: 1m 

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Karikuesit: Android/Micro USB
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha