Fishe Karikimi per Android/MicroUSB 1m Omega Fabric 2-ngjyresh

Shëno vlerësimin tënd

Fishe Karikimi per Android/MicroUSB 1m Omega Fabric 2-ngjyresh

Fishe Karikimi per Android/MicroUSB 1m Omega Fabric 2-ngjyresh

  • Garanci ne cilesi

590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Fishe Karikimi per Android/MicroUSB 1m Omega Fabric 2-ngjyresh

Kabllo USB 2.0-microUSB.

Pershtatet per cdo pajisje me porte microUSB.

Transferon file dhe karikon.

Gjatesia 1 meter.

Material cope me dizajn si lidhese kepucesh.

Ngjyra bojeqiell.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Karikuesit: Android/Micro USB
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha