Fishe Karikimi per iPhone/iPad 1m Omega Lekure 2.4A

Shëno vlerësimin tënd

Fishe Karikimi per iPhone/iPad 1m Omega Lekure 2.4A

Fishe Karikimi per iPhone/iPad 1m Omega Lekure 2.4A

  • Garanci ne cilesi

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Fishe Karikimi universale USB per produktet Apple.
I forte, fleksibel dhe i perbere prej lekure ekologjike e cila nuk lejon qe kabulli te demtohet

Per pajisjet:
- iPhone 5,6,7
- iPad 4
- iPad Air
- iPad mini, iPad mini retina
- iPod touch 5
- iPod nano 7

Gjatesia: 1m
Amperazhi maksimal: 2,4A

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Karikuesit: iPhone/iPad
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha