Fishe Karikimi per iPhone/iPad 1m Platinet Braided

Shëno vlerësimin tënd

Fishe Karikimi per iPhone/iPad 1m Platinet Braided

Fishe Karikimi per iPhone/iPad 1m Platinet Braided

  • Garanci ne cilesi

890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Fishe Karikimi universale USB per produktet Apple.
I forte dhe fleksibel

Per pajisjet:
- iPhone 5,6,7
- iPad 4 
- iPad Air 
- iPad mini, iPad mini retina 
- iPod touch 5 
- iPod nano 7

Gjatesia: 1m 

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Karikuesit: iPhone/iPad
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha