Fishe per iPhone Silver/Gold

Shëno vlerësimin tënd

Fishe per iPhone Silver/Gold

Fishe per iPhone Silver/Gold

  790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Fishe per iPhone Silver/Gold

  Fishe karikimi per iPhone/iPod/iPad.

  I mbeshtjell me material te gomuar.

  Rezistent ndaj terheqjeve.

  Ngjyrat Argjend dhe Flori.

  • Specifikimet
  • Tipi i Karikuesit: iPhone/iPad
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha