Hoco , Kufje Bluetooth E5

  EK0032

  1 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Hoco, Kufje Bluetooth E5

  Nje kufje me bluetooth V4.1 qe lidhet shume shpejt me telefonin

  E markes Hoco model E5, me te cilin mund te lidhni dy paisje njekohesisht

  Material i bute silikoni qe eshte mjaft praktik dhe i rehatshem ne vesh

  Flisni mbi 3 ore pa e karikuar fare nderkohe qe koha standby eshte 55 ore

  Menu zanore ne Anglisht, Spanjisht, gjuhe kineze dhe ferngjisht ju njofton sa bateri ka ngelur dhe sa kohe bisede.

  E lehte per tu perdorur qendron brenda veshit.

  Material rezistent, me ngjyre te zeze dhe cilesi mjaft e mire.

  Lidhet me telefonin tuaj deri ne 10 metra distance.

  • Specifikimet
  • Marka: Hoco
  • Permasa: 18.1x8.1x3,7 cm
  • Me sa pajisje lidhet: Me 2 Telefona/Tableta
  • Frekuenca: 2.4 Hz