Hedhur ne treg ne Korrik te vitit 2016. Produkt Origjinal Homtom®
DHURATE Kase e gomuar + mbrojtese xhami
Opsioni "Fingerprint" hapje nepermjet shenjes se gishtit
Telefon me 2 karta SIM (micro SIM)
Rrjetet: 4G/3G/2G
Ekrani: 5.5" (14cm diagonal) me rezolucion HD 1280 x 720 Pixles (IPS Screen)
Procesori: MTK6737 Quad Core 1.3GHz
Sistemi Operativ: Android v6.0 Marshmallow (sistemi me i ri Android)
RAM: 2GB
Memorja e brendshme: 16GB
Pranon karte memorje Micro SD deri ne 64GB (nuk perfshihet ne cmimi)
Kamera paresore: 13MP SONY me drite flesh LED
Kamera dytesore/selfie: 5MP
Grafika: ARM-Mali T720 MP1 550MHZ mundeson imazhe te detajuara dhe ngjyra te ndezura. Grafike e dedikuar per lojra, video dhe fotografi.
Kapaciteti i baterise: 3000mAh (bateria mund te hiqet)
- Kohe standby: 280 ore
- Kohe bisede telefonike: 15 ore
Karikim i shpejte: karikim 25% me shpejte fale sistemit te permirsuar se baterise.
Opsione te tjera:
- Bluetooth version 4.0 
- FM Radio
- OTG, OTA
- Sensor Graviteti dhe Sensor i Levizjes
- WiFi, Hotspot
Permasat: Gjatesi 15.3 x Gjeresi 7.8 x Trashesi vetem 0.8 cm
Pesha: 0.113 kg

Marka Homtom
Garancia 3 muaj
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3000mAh
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Hedhur ne treg ne Korrik te vitit 2016. Produkt Origjinal Homtom®
DHURATE Kase e gomuar + mbrojtese xhami
Opsioni "Fingerprint" hapje nepermjet shenjes se gishtit
Telefon me 2 karta SIM (micro SIM)
Rrjetet: 4G/3G/2G
Ekrani: 5.5" (14cm diagonal) me rezolucion HD 1280 x 720 Pixles (IPS Screen)
Procesori: MTK6737 Quad Core 1.3GHz
Sistemi Operativ: Android v6.0 Marshmallow (sistemi me i ri Android)
RAM: 2GB
Memorja e brendshme: 16GB
Pranon karte memorje Micro SD deri ne 64GB (nuk perfshihet ne cmimi)
Kamera paresore: 13MP SONY me drite flesh LED
Kamera dytesore/selfie: 5MP
Grafika: ARM-Mali T720 MP1 550MHZ mundeson imazhe te detajuara dhe ngjyra te ndezura. Grafike e dedikuar per lojra, video dhe fotografi.
Kapaciteti i baterise: 3000mAh (bateria mund te hiqet)
- Kohe standby: 280 ore
- Kohe bisede telefonike: 15 ore
Karikim i shpejte: karikim 25% me shpejte fale sistemit te permirsuar se baterise.
Opsione te tjera:
- Bluetooth version 4.0 
- FM Radio
- OTG, OTA
- Sensor Graviteti dhe Sensor i Levizjes
- WiFi, Hotspot
Permasat: Gjatesi 15.3 x Gjeresi 7.8 x Trashesi vetem 0.8 cm
Pesha: 0.113 kg

Fleta e të dhënave

Marka Homtom
Garancia 3 muaj
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3000mAh

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë