HTC M7 Bateri

  CM0326

  1 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  HTC M7 Bateri

  Tani mund te zevendesoni pa problem baterine e telefonit tuaj.

  Bateri e nje cilesie te larte me litium.

  Per nje jetegjatesi dhe nje performance sa me te larte duhet qe bateria te karikohet dhe te shkarkohet plotesisht dy deri ne tre here.

  • Specifikimet
  • Kohezgjatja e baterise: 18h - 27h
  • Kapaciteti i Baterise: 2300mAh
  • Modeli i Telefonit: HTC M7