HTC M8 Bateri

  CM0327

  1 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  HTC M8 Bateri

  Jeni lodhur nga bateria e konsumuar e telefonit tuaj? Tani mund ta zevendeoni ate fare lehte.

  Ju ofrojme bateri te nje cilesie te larte me litium per HTC M8.

  Nje mikrocip i integruar ne te parandalon mbikarikimin dhe siguron jetegjatesine e baterise.

  • Specifikimet
  • Kapaciteti i Baterise: 2600 mAh
  • Modeli i Telefonit: HTC M8