HTC M9 Bateri

  CM0328

  1 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  HTC M9 Bateri

  Fare lehte tani mund te zevendesoni bateerine e vjeter te telefonit.

  Ju ofrojme bateri per HTC M9. Përdor teknologjinë më të fundit Lithium Ion bateri.

  Nje mikrocip i integruar ne te parandalon mbikarikimin dhe siguron jetegjatesine e baterise.

  • Specifikimet
  • Kapaciteti i Baterise: 2840mAh
  • Modeli i Telefonit: HTC M9