iPad PRO 9.7" 32GB 4G

 • 1 vit garanci

15517

104 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

APPLE IPAD PRO 32GB 4G 9.7INCH
Me karte SIM 4G dhe lidhje Internet WiFi
Ekran 9.7" cilesi 2K LED IPS
Procesori Dual-core 2.16 GHz
Sistem Operativ iOS 10.0.2
RAM 4 GB
Memorje e Brendshme 32 GB
Kamera Paresore 8MP
Kamera Dytesore/Selfie 1.2MP
Bateria 10307mAh

 • Specifikimet
 • Marka: Apple
 • Garancia: 1 vit
 • Permasa e Ekranit (inch): 10" (inch)
 • Sistemi Operativ: iOS
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 32 GB
 • RAM: RAM 4 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Dual Core
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 1.3 MP