iPhone 4/4S, Kase e Rikarikueshme Black/White/Gold

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 4/4S, Kase e Rikarikueshme Black/White/Gold

iPhone 4/4S, Kase e Rikarikueshme Black/White/Gold

  • Garanci ne cilesi

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase e rikarikueshme per iPhone 4 Black/White/Gold

Dedikuar per iPhone 4.

Butoni i fikjes dhe ndezjes tek pjesa e pasme. 

Kryen funksionin e baterise portative dhe i jep nje pamje te rinovuar telefonit tuaj.

Mban deri ne 12 ore kohe bisede bateri.

Mban deri ne 12 ore bateri ne internet 3G dhe 20 ore Wi-Fi.

Bateria 3000 mAh.

Ngjyra e zeze, e bardhe dhe flori.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone