iPhone 5, Kase Transparente

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 5, Kase Transparente

iPhone 5, Kase Transparente

  • Garanci ne cilesi

BI0223

600 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase per iPhone 5 transparent

Eshte transparent

Mbron telefonin tuaj

Material plastik

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone